Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN HAIR ID » Lendan HAIR ID WAX FLOWER koncentrát 4 x 10 ml


        

Lendan HAIR ID WAX FLOWER koncentrát 4 x 10 ml

 

Číslo produktu: 1144007
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan HAIR ID
Typ produktu: Koncentrát
Typ vlasů: Citlivá a svědivá pokožka
Balení: 4 x 10 ml
EAN kód: 8429707037249

Kompletní specifikace

Lendan Hair ID první produkt vlasové péče, který je ušitý na míru specifickým potřebám vlasů. Výslednou vlasovou masku si každý zákazník sám umíchá dle svých preferencí a požadavků. První produkt, který je skutečně vhodný pro všechny typy a struktury vlasů. Lendan Hair ID umožňuje za pomoci osmi aktivních koncentrátů a pěti vonných esencí vytvořit 140 unikátních vlasových masek. Základem všeho je Lendan Hair ID SMART BASE do které se vmíchají dvě z osmi možných ampulí s obsahem aktivních a pečujících koncentrátů a jedna z pěti vonných esencí, která vlasovou péči vyzdvihne na úroveň aromaterapie.

 

Koncentrát porcelánový květ získaný z extraktu voskovky se speciálním složením zklidňujícím citlivou vlasovou pokožku. Kombinuje delikátní přírodní extrakt porcelánového květu s dalšími účinnými zklidňujícími a ochrannými složkami, které zanechávají vlasovou pokožku zklidněnou a svěží. Viditelné účinky od prvního použití.

 

Doporučeno pro: Vhodné pro citlivou a podrážděnou vlasovou pokožku.

 

Ochrana proti: Chrání před podráždění, svěděním a zarudnutím vlasové pokožky. 

 

Obsahuje: Hoya lacunosa, neboli voskovka či porcelánový květ je popínavá rostlina domovem v tropických lesích Indonésie, Malajsie, Thajska nebo jižní Číny. Extrakt porcelánového květu uklidňuje zarudlou pokožku a otoky. Výtažek z květů a listů máty peprné pomáhá uklidnit podrážděnou, suchou, svědivou pokožkou. Díky vysokému obsahu mentolu přináší extrakty máty peprné silné osvěžující a energizující pocity. Navíc napomáhá odbourávat lokální stres. Výtažky z máty peprné se používají pro zklidnění alergických reakcí nebo při léčbě kontaktní dermatitidy. Extrakt z kůry vrby bílé má silné protizánětlivé účinky, pomáhá zmírňovat otoky, podráždění a popáleniny. Také napomáhá uvolňovat ucpané póry. Piroctone Olamine je fungicidní a antibakteriální látka zabraňující vzniku nežádoucím plísním, bakteriím a kvasinkám. Piroctone Olamine významně omezuje množení celé řadě bakterií a kvasinek, čímž udržuje vlasovou pokožku čistou a svěží. 

 

Použití: Připravte si základní bázi masky Lendan HAIR ID, dva aktivní koncentráty a jednu vonnou esenci. Před použitím každou ampuli řádně protřepejte. Obsah všech ampulí přidejte do nádoby se základní bází Lendan SMART BASE. Nyní velmi dynamicky vyšlehejte do vytvoření krémové a homogenní konzistence. Doporučujeme používat nekovové nástroje.