Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN HAIR ID » Lendan HAIR ID STEM CELLS koncentrát 4 x 10 ml


        

Lendan HAIR ID STEM CELLS koncentrát 4 x 10 ml

 

Číslo produktu: 1144009
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan HAIR ID
Typ produktu: Koncentrát
Typ vlasů: Suché a poškozené vlasy
Balení: 4 x 10 ml
EAN kód: 8429707037126

Kompletní specifikace

Lendan Hair ID první produkt vlasové péče, který je ušitý na míru specifickým potřebám vlasů. Výslednou vlasovou masku si každý zákazník sám umíchá dle svých preferencí a požadavků. První produkt, který je skutečně vhodný pro všechny typy a struktury vlasů. Lendan Hair ID umožňuje za pomoci osmi aktivních koncentrátů a pěti vonných esencí vytvořit 140 unikátních vlasových masek. Základem všeho je Lendan Hair ID SMART BASE do které se vmíchají dvě z osmi možných ampulí s obsahem aktivních a pečujících koncentrátů a jedna z pěti vonných esencí, která vlasovou péči vyzdvihne na úroveň aromaterapie.

 

Koncentrát s kmenovými buňkami je vytvořený pro ochranu vlasů před teplem a dodává vlasům anti-age efekt. Kmenové buňky získané ze speciální odrůdy jablek a bavlníku spouští omlazující proces, který zanechává vlasy mladší po delší dobu. Viditelné účinky od prvního použití.

 

Doporučeno pro: Vhodné zejména pro velmi suché vlasy a pro omlazení vlasů.

 

Ochrana proti: Ochrana vlasů před předčasným stárnutím a před vysokými teplotami. 

 

Obsahuje: Kmenové buňky speciálního druhu jsou užívány pro ochranu životnosti buněk pokožky a ke stimulaci jejich aktivity. Tyto kmenové buňky získané z jablek působí proti chronologickému stárnutí vlasů. Kmenové buňky bavlníku vlasy regenerují a chrání během celého dne. 

 

Použití: Připravte si základní bázi masky Lendan HAIR ID, dva aktivní koncentráty a jednu vonnou esenci. Před použitím každou ampuli řádně protřepejte. Obsah všech ampulí přidejte do nádoby se základní bází Lendan SMART BASE. Nyní velmi dynamicky vyšlehejte do vytvoření krémové a homogenní konzistence. Doporučujeme používat nekovové nástroje.