Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN HAIR ID » Lendan HAIR ID LIPOSOMES AND SILK koncentrát 4 x 10 ml


        

Lendan HAIR ID LIPOSOMES AND SILK koncentrát 4 x 10 ml

 

Číslo produktu: 1144004
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan HAIR ID
Typ produktu: Koncentrát
Typ vlasů: Suché a poškozené vlasy
Balení: 4 x 10 ml
EAN kód: 8429707037218

Kompletní specifikace

Lendan Hair ID první produkt vlasové péče, který je ušitý na míru specifickým potřebám vlasů. Výslednou vlasovou masku si každý zákazník sám umíchá dle svých preferencí a požadavků. První produkt, který je skutečně vhodný pro všechny typy a struktury vlasů. Lendan Hair ID umožňuje za pomoci osmi aktivních koncentrátů a pěti vonných esencí vytvořit 140 unikátních vlasových masek. Základem všeho je Lendan Hair ID SMART BASE do které se vmíchají dvě z osmi možných ampulí s obsahem aktivních a pečujících koncentrátů a jedna z pěti vonných esencí, která vlasovou péči vyzdvihne na úroveň aromaterapie.

 

Multifunkční koncentrát pro všechny typy vlasů. Pokročilý systém uzamyká aktivní aktivní látky ve vlasové kutikule a podporuje rychlé vstřebávání aktivních látek, dodává lesk, zlepšuje jemnost, eliminuje krepatění vlasů a podporuje poddajnost vlasů. Viditelné účinky od prvního použití.

 

Doporučeno pro: Koncentrát je vhodný pro hloubkovou hydrataci i velmi suchých a dehydratovaných vlasů.  

 

Ochrana proti:  Chrání před dehydratací a poškozením vlasového stonku externími agresivními vlivy.

 

Obsahuje: Obsažené hedvábné proteiny (silk) vyživují, zjemňují a hydratují vlasové vlákno do hloubky. Proteiny hedvábí napomáhají vyrovnat a vyhladit otevřenou a roztřepenou vlasovou strukturu a zároveň kolem kutikuly vlasu vytvoří trvanlivou neviditelnou ochrannou vrstvu chránící vlasový stonek před poškozením. Pantenol (provitamín B5) zklidňuje a hydratuje vlasové vlákno, udržuje jeho celistvost. Navrací délkám zdravý a lesklý vzhled, dodává objem, pružnost a hebkost. Extrakty z červených mořských řas hydratují a zvláčňují vlasovou strukturu.

 

Použití: Připravte si základní bázi masky Lendan HAIR ID, dva aktivní koncentráty a jednu vonnou esenci. Před použitím každou ampuli řádně protřepejte. Obsah všech ampulí přidejte do nádoby se základní bází Lendan SMART BASE. Nyní velmi dynamicky vyšlehejte do vytvoření krémové a homogenní konzistence. Doporučujeme používat nekovové nástroje.