Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN HAIR ID » Lendan HAIR ID DIAMOND koncentrát 4 x 10 ml


        

Lendan HAIR ID DIAMOND koncentrát 4 x 10 ml

 

Číslo produktu: 1144006
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan HAIR ID
Typ produktu: Koncentrát
Typ vlasů: Všechny typy vlasů
Specifikace: Ochrana před teplem
Balení: 4 x 10 ml
EAN kód: 8429707037232

Kompletní specifikace

Lendan Hair ID první produkt vlasové péče, který je ušitý na míru specifickým potřebám vlasů. Výslednou vlasovou masku si každý zákazník sám umíchá dle svých preferencí a požadavků. První produkt, který je skutečně vhodný pro všechny typy a struktury vlasů. Lendan Hair ID umožňuje za pomoci osmi aktivních koncentrátů a pěti vonných esencí vytvořit 140 unikátních vlasových masek. Základem všeho je Lendan Hair ID SMART BASE do které se vmíchají dvě z osmi možných ampulí s obsahem aktivních a pečujících koncentrátů a jedna z pěti vonných esencí, která vlasovou péči vyzdvihne na úroveň aromaterapie.

 

Koncentrát s aktivními složkami a diamantovým extraktem dodává vlasům tvar a chrání je. Ideální pro ochranu před ztrátou tvaru a minimalizuje poškození vlasů a rozdvojování konečků způsobené chemickými zásady nebo častým žehlením a foukáním vlasů. Viditelné účinky od prvního použití.

 

Doporučeno pro: Vhodné pro vlasy často namáhané vysokými teplotami. 

 

Ochrana proti: Ochrana vlasů před vysokými teplotami žehliček, kulem a fénů. 

 

Obsahuje: Moderní kombinace účinných látek na bázi diamantu účinně chrání vlasy proti vnějším vlivům prostředí a vysokým teplotám.

 

Použití: Připravte si základní bázi masky Lendan HAIR ID, dva aktivní koncentráty a jednu vonnou esenci. Před použitím každou ampuli řádně protřepejte. Obsah všech ampulí přidejte do nádoby se základní bází Lendan SMART BASE. Nyní velmi dynamicky vyšlehejte do vytvoření krémové a homogenní konzistence. Doporučujeme používat nekovové nástroje.