Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN FORZA C » Lendan Vitamin Forza C pleťový hydratační fluid 50 ml


        

Lendan Vitamin Forza C pleťový hydratační fluid 50 ml

 

Číslo produktu: 1234003
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan Forza C
Balení: 50 ml
EAN kód: 8429707015834

Kompletní specifikace

Lendan Forza C je řada obličejové kosmetiky, která je založena na účincích přírodního vitamínu C, který je znám pro své mimořádné zdravotní účinky. Vitamín C zabraňuje poškození pleti ultrafiaolovým zářením,  chrání proti volným radikálům a stimuluje syntézu kolagenu. Fluid obsahuje aktivní látky a extrakty, které znásobují účinnost vitamínu C, který v těchto ampulích působí jako přírodní konzervant.

 

Fluid Lendan Forza C působí ve dvou oblastech:

  • 1. hydratační funkce - díky obsahu provitamínu B5 a AHA mastných kyselin, které jsou podpořeny aktivovanými ceramidy je pleť schopna zadržovat více vody. 
  • 2. zpomaluje proces stárnutí - díky obsahu koncentrátu pomeranče, vitamínu E a pomerančových silic chrání pleť proti volným radikálům a zpomaluje proces stárnutí.

Doporučeno pro: Všechny typy pleti, které potřebují hydratovat a ochránit proti předčasnému stárnutí.

 

Ochrana proti: Fluid Lendan Forza C chrání proti volným radikálům, které způsobují státnutí pleti. 

 

Obsahuje: Pomerančový koncentrát (vitamín C, vitamín B1, B2, B6, H, PP, aminokyseliny, cukry). Vitamín E, který působí jako přírodní antioxidant. Esenciální oleje z pomerančové kúry, aktivní ceramidy a mastné AHA kyseliny.

 

Použití: Aplikujte několik kapek ráno a večer na řádně vyčištěnou pleť. Fluid je možné používat společně s dalšími produkty pleťové kosmetiky Lendan Forza C.