Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN FORZA C » Lendan Vitamin Forza C pleťový vyživující krém 50 ml


        

Lendan Vitamin Forza C pleťový vyživující krém 50 ml

 

Číslo produktu: 1234005
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan Forza C
Balení: 50 ml
EAN kód: 8429707015841

Kompletní specifikace

Lendan Forza C je řada obličejové kosmetiky, která je založena na účincích přírodního vitamínu C, který je znám pro své mimořádné zdravotní účinky. Vitamín C zabraňuje poškození pleti ultrafiaolovým zářením,  chrání proti volným radikálům a stimuluje syntézu kolagenu. Krém navíc obsahuje vyživující bambucké máslo a olej z byliny brutnák lékařský. Díky přírodním extraktům krém zpomaluje známky procesu stárnutí, pleť hydratuje a osvěžuje.

 

Doporučeno pro: Pro všechny typy pleti, zejména pak pro suchou a zralou pleť.

 

Ochrana proti: Krém Lendan pokožku chrání proti každodenní oxidaci způsobenou environmentálními faktory. Zpomaluje známky stárnutí pleti.

 

Obsahuje: Přírodní vitamín C získaný z pomeranče, který je navíc podpořen a jeho efekt znásoben vitamíny A, B1, B2, B6, a také esenciálními oleji a přírodními konzervanty. Ampule obsahuje vitamín E, který zde funguje jako přírodní antioxidant a ochránce proti volným radikálům. Vitamín E navíc v kombinaci s vitamínem C pleť maximálně hydratuje a zvyšuje její pružnost. Krém navíc obsahuje komplex nutri-C (bambucké máslo a olej z brutnáku lékařského), který v krému zastává vyživující funkci. 

 

Použití: Aplikujte ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť. Masírujte do úplného vstřebání. Krém je možné kombinovat s dalšími produkty řady Forza C.