Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN FORZA C » Lendan Vitamin Forza C intenzivní pleťová péče v ampuli 12 x 2 ml


        

Lendan Vitamin Forza C intenzivní pleťová péče v ampuli 12 x 2 ml

 

Číslo produktu: 1234002
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan Forza C
Balení: 12 x 2 ml
EAN kód: 8429707036181

Kompletní specifikace

Lendan Forza C je řada obličejové kosmetiky, která je založena na účincích přírodního vitamínu C, který je znám pro své mimořádné zdravotní účinky. Vitamín C zabraňuje poškození pleti ultrafiaolovým zářením,  chrání proti volným radikálům a stimuluje syntézu kolagenu. Ampule obsahuje aktivní látky a extrakty, které znásobují účinnost vitamínu C, který v těchto ampulích působí jako přírodní konzervant. Každá kapka ampule obsahuje přírodní vitamín C z pomeranče.

 

Doporučeno pro: Všechny typy pleti, kterou chceme rozzářit, revitalizovat a ochránit proti negativním externím vlivům. 

 

Ochrana proti: Ampule chrání proti negativním volným radikálům, které mohou za předčasné stárnutí pleti v obličeji.

 

Obsahuje: Přírodní vitamín C získaný z pomeranče, který je navíc podpořen a jeho efekt znásoben vitamíny A, B1, B2, B6, a také esenciálními oleji a přírodními konzervanty. Ampule obsahuje vitamín E, který zde funguje jako přírodní antioxidant a ochránce proti volným radikálům. Vitamín E navíc v kombinaci s vitamínem C pleť maximálně hydratuje a zvyšuje její pružnost. Ampule dále obsahuje aktivní ceramidy, které v epidermis pomáhají zadržovat vodu s okamžitou hydratací všech tkání. Díky extraktům z Guaru má ampule dekongescenční účinek a podporuje lymfatický oběh. Solární filtry pleť chrání proti nepřízvnivému slunečnímu záření. 

 

Použití: Obsah jedné poloviny ampule rovnoměrně naneste na obličej a krk. Pokračujte jemnou masáží do vstřebání ampule. Ampule je možné používat současně s dalšími produkty značky Lendan Forza C.