Jste kadeřník? Chcete nakupovat vlasovou kosmetiku pro profesionály za velkoobchodní ceny? Slevy až 50 % pro profesionály. Zaregistrujte se!

Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá 09:00 - 15:00
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu


Profesionál

 

  1. Úvod
  2. AKTUALITY A BLOG
  3. Srovnání: KAPs Filler a Keratin Shot
31.05.2018

Srovnání: KAPs Filler a Keratin Shot

Salerm Keratin Shot a KAPs Filler jsou dvě ucelené řady produktů profesionální vlasové kosmetiky španělské značky Salerm. Obě dvě řady mají za úkol vlasy vyhladit, regenerovat a celkově podpořit jejich krásu a vitální vzhled. Obě dvě řady pracují s keratinem. Jaký je ovšem rozdíl mezi těmito dvěma keratinovými kúrami?

 

Salerm Keratin Shot odstartoval éru v současnosti velmi oblíbených keratinových kúr v kadeřnických salónech. Nejedná se ovšem o obdobu tzv. brazilského keratinu, který by obsahoval formaldehyd a narušoval tak integritu disulfidových vazeb. Ale právě naopak, Salerm Keratin Shot neobsahuje formaldehyd a maximálně těží z benefitů přírodního keratinu a tím posiluje vazby uvnitř vlasového vlákna. KAPs Filler navazuje na úspěch řady Keratin Shot, kterou posunuje zase o velký kus dále. KAPs Filler je nová generace produktů Keratin Shot. Nástupem řady KAPs Filler ovšem Keratin Shot nezaniká. Stále se jedná o velmi oblíbenou keratinovou kúru, která se dennodenně aplikuje v řadě kadeřnictví na celém světě.

 

Keratin Shot nebo KAPs Filler

Efekt a jeho trvanlivost

Keratin Shot vyniká zejména v obnově a hydrataci vlasů a zároveň odstraňuje nežádoucí vlnění vlasů způsobené krepacením a okolní vlhkostí. Trvanlivost ošetření Keratin Shot je zpravidla 1 až 2 měsíce. Záleží na stavu, pórozitě vlasů a kvalitě následné péče.

KAPs Filler vyniká zejména v redukci nežádoucího objemu a eliminaci nežádoucích kadeří a dodává vlasům maximální hydrataci. Trvanlivost hladkého účesu dosahuje na 3-4 měsíce v závislosti na kvalitě vlasů a následné péče.

 

Změna struktury vlasů

Keratin Shot nemění strukturu vlasů, oproti tomu řada KAPs Filler ano, ale dočasně. Ani jeden produkt není určen pro permanentní narovnání vlasů. K tomuto účelu je určena řada Salerm Absolut Straightener.

 

Následná aplikace technického přípravku 

U obou dvou keratinových kúr se po aplikaci doporučuje vlasy určitou dobu nemýt. U Keratin Shot 72 hodin, u KAPs Filler postačí 24 hodin. Po této době je možné vlasy technicky upravovat. Nicméně v případě vlasů ošetřených kúrou Keratin Shot může dojít k razantnějšímu snížení efektu keratinového ošetření.

 

Čas aplikace 

Aplikace keratinové kúry KAPs Filler je o trochu časově náročnější. Zpravidla zabere 90 až 120 minut. Keratin Shot je aplikačně rychlejší, nicméně ne nijak závratně. Pro aplikaci keratinové kúry je v průměru zapotřebí cca 80 až 100 minut. Náročnost aplikace a délka jejího trvání se odvíjí zejména od stavu, délky a hustoty vlasů a samozřejmě také na zručnosti a šikovnosti kadeřníka.

 

Na čem se shodnou

Obě dvě řady pracují s přírodním keratinem, KAPs Filler je navíc obohacen o proteiny asociované keratinem, které podporují lepší hladkost účesu. Keratin Shot i KAPs Filler je možné použít na všechny typy vlasů, zejména pak na suché a dehydratované. Obě dvě řady neobsahují formaldehyd ani jeho deriváty.

 

Verdikt

Keratin Shot je vhodné aplikovat v případě, kdy vlasy nejsou silně zvlněné a cílem ošetření je dodat vlasům mladistvý vzhled, krásu, vitalitu a pevnost nebo snadnou upravitelnost do rovného stylu. KAPs Filler je vhodnější v případech, kdy krepatost a zvlnění vlasů je silnější, vlasy jsou častěji namáhány častými změnami stylingu a jsou odolné a problematické během procesů změny jejich struktury.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Akce, slevy a novinky přednostně na Váš e-mail
Přihlaste se k odběru novinek a získejte informace o akčních nabídkách a slevách jako první. Když vás budeme rušit, odběr můžete kdykoliv zrušit.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz