Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. AKTUALITY A BLOG
  3. Školení: PERFEKTNÍ KRYTÍ A TRICHOLOGIE
23.07.2018

Školení: PERFEKTNÍ KRYTÍ A TRICHOLOGIE

Ve dnech 9.10.2018 a 10.10.2018 proběhne školení kadeřníků na téma 100% krytí šedivých vlasů a trichologie. Školení bude probíhat pod záštitou společnosti Salerm Cosmetics v čele s hlavním technologem J.A. Lópezem. Školení proběhne v Ostravě v DK Akord na ulici nám. SNP 1, Ostrava. Vstupné činí 990 Kč a zahrnuje občerstvení během celého dne. Jednacím jazykem je čeština.

Školení Salerm Cosmetics: Perfektní krytí šedin a trichologie vlasové pokožky

Školení je určeno jak pro začínající kadeřníky, tak také pro zkušené kadeřníky, kteří si chtějí rozšířit obzory v tématech krytí šedivých vlasů, předpigmentace, repigmentace, v oblasti trichologie s ohledem na správnou diagnostiku a řešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou. Témata budou probírána v teoretické, ale také v praktické rovině na modelkách.

Cílem školení je kadeřníkům nabídnout relevantní informace v oblasti efektivního barvení a 100% krytí problematických šedivých vlasů s maximálním respektem ke kvalitě vlasového stonku. Cílem školení je kadeřníkům představit možnosti trichologie, jakožto vědy, která se zabývá výzkumem a léčbou vlasové pokožky a vlasů.“ Kadeřníci tak získají nový nástroj pro práci s klientem. Získají potřebné znalosti a dovednosti, které pomohou správné identifikaci problému s vlasovou pokožkou a mohou tak navrhnout doporučení pro zlepšení současného stavu.

Kapacita míst je omezena. Vstupenky na školení je možné objednat na telefonním čísle: 595 136 382 nebo e-mailu: info@cz.salerm.com

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.