Úvod » SALERM KAPS FILLER » Salerm KAPs FILLER vyhlazující technická sada


    

Salerm KAPs FILLER vyhlazující technická sada

 

Číslo produktu: S834
Výrobce: Salerm Cosmetics
Značka: KAPs Filler
Typ produktu: Kosmetická sada
Typ vlasů: Rovné a hladké vlasy

Kompletní specifikace

Revoluci keratinových procedur představuje Salerm Cosmetics v podobě KAPs Filler Smoothing Therapy. Produkty řady KAPs Filler jsou výsledkem mnohaletého výzkumu, jehož cílem bylo dosáhnout průlomu v oblasti keratinových procedur, které v současnosti existují. KAPs Filler současně vykonává dvě akce: První zajišťuje hladký efekt a druhá opravuje poškozené vlasy. Výsledkem jsou lesklé vlasy s přirozenou elasticitou bez krepacení.

Kompletní keratinová procedura KAPs Filler obsahuje:

 • KAPs Filler Před/Po vyhlazující šampón 500 ml
 • KAPs Filler vyhlazující a ošetřující sérum 500 ml
 • KAPs Filler neutralizační masku 1000 ml
 • Láhev s rozprašovačem
 • Hřeben

 

(1) Přípravný a ošetřující šampón Salerm KAPs Filler bez obsahu parabenů a sulfátů pro jemné a šetrné mytí vlasů. Šampón podporuje hladkost a hebkost vlasů. Ošetření vlasů KAPs FILLER je založeno na účincích proteinů asociovaných keratinem (KAPS - Keratin Associated Proteins), modifikovaném cysteinu, ceramidech, tekutém keratinu a aminokyselinách keratinu. Šampón připravuje vlasy na následující ošetření ve formě masky Salerm KAPs FILLER.

(2) Salerm KAPs Filler uhlazující a ošetřující sérum je druhým krokem celkové vyhlazující procedury KAPs Filler. Jedná se o dvousložkové sérum, které obsahuje přírodní keratin a proteiny asociované keratinem. Sérum garantuje obnovu vlasů, vyhlazení vlasů a redukci nežádoucího objemu. Obnovující keratinové ošetření vlasů nové generace je vhodné pro všechny typy vlasů, které chceme obnovit, usměrnit. Vlasy se po proceduře stávají hladké, lesklé a ovladatelné. Snadno se upravují do rovného tvaru. Efekt vyhlazení vlasů vydrží až 3 měsíce (podle stavu a poréznosti vlasů).

(3) Salerm KAPs Filler neutralizační maska je třetím krokem celkové keratinové procedury KAPs Filler. Maska má za úkol dokončit, posílit a zafixovat aktivní působení keratinového séra. Maska vlasy zároveň hloubkově vyživuje a posiluje. Maska není vhodná pro běžnou vlasovou péči. Pouze v kombinaci v přípravky KAPs Filler v rámci keratinové procedury.

 

Proč zákazníkům nabídnout keratinovou kúru Salerm KAPs Filler:

 • Vyhlazení vlasů pomocí přírodního keratinu a proteinů asociovaných keratinem.
 • Hloubkové ošetření a výživa i poškozených vlasů
 • Efekt hladkých vlasů vydrží až 3 měsíce
 • Usnadňuje a znatelně urychluje styling rovného stylu účesu
 • Chrání vlasy před krepacením a okolní vlhkostí
 • Neobsahuje formaldehyd

 

Použití:

(1) Šampon Salerm KAPs Filler naneste na vlhké vlasy a jemně emulgujte do pěny ve všech oblastech vlasové pokožky a vlasů. Šampón opláchněte. Aplikaci opakujte. Poté šampón dostatečně opláchněte vlažnou vodou.

(2) Uhlazující a ošetřující sérum KAPs Filler je druhým krokem keratinové procedury KAPs Filler. Sérum aplikujte na umyté a suché vlasy. Vlasy rozdělte do 4 sekcí. Sérum protřepte a rozstřikovačem nanášejte od zátylku pramen po prameni. Nechejte působit 15-30 minut. Přídavné teplo je možné použít pouze v případě odolných vlasů. Poté vlasy rychle opláchněte malým množstvím vody. Vlasy vysušte a vyžehlete. Pokračujte v neutralizaci pomocí KAPs Filler neutralizační masky (3).

(3) Po úspěšně dokončeném kroku 2 naneste neutralizační masku Salerm KAPs Filler štětcem do celých délek. Nechejte působit 10 až 15 minut a poté vlasy opláchněte a vysušte.

(+) Po keratinové kúře KAPS Filler vlasy nemyjte po dobu 24 hodin. Pro maximální podporu nové hladkosti vlasů doporučte zákazníkům používat Šampón Salerm KAPs Filler (1) a pečující masku Salerm KAPs Filler. Díky těmto produktům maximálně podpoříte a prodloužíte trvanlivost keratinového ošetření vlasů systémem KAPs Filler společnosti Salerm Cosmetics.