Úvod » SALERM HD COLORS » Salerm HD COLORS FLUOR barva na vlasy


        

Salerm HD COLORS FLUOR barva na vlasy

 

Číslo produktu: 1075
Odstín

Kompletní specifikace

Semi-permanentní barvy na vlasy Salerm HD COLORS FLUOR ve tmě oslnivě rozzáří každé vlasy. Barvy pod UV světlem svítí díky svému neonovo-fluorescenčnímu efektu. HD COLORS FLUOR nepoškozují vlasy, neboť neobsahují amoniak ani jeho náhražky, nemají zásadité pH a nevyžadují vyvíječ během své aplikace.

 

Složení: Bez oxidantu, amoniaku a jeho náhražek. Barvy obsahují moderní polymery odvozené z celulózy, které zajišťují magnetické zakotvení pigmentu v jádru vlasu. Intenzivní barevný pigment je přitahován magnetickou silou do hloubky vlasu, kde je stabilizován a zajišťuje dlouhotrvající barevné výsledky. Polymery navíc vlasy opravují, snižují jejich zacuchávání a krepatění, což usnadňuje rozčesávání a konečný styling. Díky magnetickému efektu barvy vydrží až 45 mytí.

 

Odstíny: Salerm HD COLORS FLUOR jsou k dispozici v 5 odstínech odstíny: Candy Pink (sladká růžová), Green Kriptonite (zelený kryptonit), Jazzy Yellow (džezově žlutá), Mystic Blue (mysticky modrá), Orange Pumpkin (dýňově oranžová). Jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat, čímž lze dosáhnout dalších extravagantních a unikátních odstínů. Odstíny je také možné zjemnit a snížit tak jejich intenzitu přimícháním neutrálního odstínu Salerm HD Colors Clear. Ukázka barvení a fotoreport ze školení Salerm HD Colors k prohlídnutí zde.

 

 

Použití: Doporučená doba působení je 30 minut při běžné pokojové teplotě, případně 20 – 25 minut při působení infračerveného tepla. Pokud jsou vlasy velmi hrubé a nepoddajné doporučujeme použít ochrannou čepici a prodloužit dobu působení barvy. Nakonec vlasy opláchněte studenou vodou a vysušte jako obvykle. Pro prodloužení zářivého efeku doporučujeme používat Salerm Citric Balance Bitrat.

Vzorník crazy barev Salerm HD COLORS FLUOR

Vzorník polopermanentních crazy barev na vlasy Salerm HD COLORS FLUOR ke stažení ve formátu pdf. 

 

Upozornění: Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte vlasy, pokud: máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou vlasovou pokožku; jste již někdy zaznamenali negativní reakci po barvení vlasů; jste v minulosti zaznamenali negativní reakci na dočasné tetování černou hennou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Udělejte zkoušku testem citlivosti 48 hodin před každým použitím produktu.