Úvod » SALERM HD COLORS » Salerm HD COLORS CLEAR barva na vlasy 150 ml


        

Salerm HD COLORS CLEAR barva na vlasy 150 ml

 

Číslo produktu: S1069
Výrobce: Salerm Cosmetics
Značka: Salerm HD Colors
Odstín: Clear
Typ produktu: Doplňky k barvení
Typ vlasů: Všechny typy vlasů
Balení: 150 ml

Kompletní specifikace

Semipermanentní zbarvení v pastelových tónech.

 

HD Colors přináší neutrální odstín zvaný Clear, který neobsahuje barvicí činidla a s nímž lze zjemnit a neutralizovat barvu ostatních odstínů podle představ. Získáte tak úplně novou paletu pastelových tónů, s nimiž můžete vytvářet stovky různých kombinací.

 

HD Colors je barva, která ošetřuje a obnovuje vlasové vlákno, protože neobsahuje amoniak ani náhražky, nemá alkalické pH a nepotřebuje oxidační činidla pro proces barvení. Navíc obsahuje kondicionační polymer odvozený z celulózy, který používá stejný magnetický efekt jako barvy, aby přilnul k vláknu a dodal mu obnovující účinek s omezením krepatění a usnadněním sušení a kartáčování.

 

HD Colors používá barviva s magnetickým efektem, která jsou přitahována ke kutikule a vnitřku vlasu, a výsledkem je perfektní fixace s dlouhodobým účinkem (až 45 umytí).

 

Použití: Vmíchejte HD Colors Clear do zvolené barvy nebo barev HD Colors v plastové nádobě tak, abyste získal/a požadovanou barvu. Čím víc HD Colors Clear přidáš do směsi, tím světlejší bude intenzita výsledné barvy. Nanes směs na vlasy 1 cm od vlasové pokožky a rovnoměrně vetři až ke konečkům.

Nechejte působit po doporučovanou dobu 30 minut při pokojové teplotě a 20–25 minut pod infračervenou lampou. Pokud jsou vlasy zvlášť odolné, doporučujeme použít plastovou čepici a prodloužit dobu působení.

Nakonec vlasy opláchněte studenou vodou a usušte jako obvykle. Doporučujeme použít Bitrat Citric Balance na prodloužení trvanlivosti barvy.