Úvod » SALERM BIOKERA NATURA » Salerm Biokera Arganology arganový olej na vlasy 12 x 10 ml


        

Salerm Biokera Arganology arganový olej na vlasy 12 x 10 ml

 

Číslo produktu: S1720S
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Olej na vlasy
Typ vlasů: Suché a poškozené vlasy
Balení: 12 x 10 ml
EAN kód: 8420282021456

Kompletní specifikace

Arganový olej Biokera Arganology od Salerm Cosmetics na přírodní bázi arganového a bavlníkového oleje posiluje poškozenou strukturu a zlepšuje kvalitu vlasového stonku. Arganový olej dodá vlasům sametový vzhled. Biokera Arganology navrátí vlasům přirozenou krásu. Ne nadarmo se arganový olej označuje tekutým zlatem pouště. Poškozeným, porézním vlasům bez života navrátí oslnivý lesk, hebkost a vitalitu. Salerm Biokera Arganology se okamžitě po styku s vlasovým vláknem absorbuje a nezanechává mastnou stopu.

 

Doporučeno pro: Poškozené, porézní nebo dehydratovaný vlasy bez lesku a vitality budou díky arganovému oleji znovu plné vitality, síly, lesku a hebkosti. Dodá vlasům sametovou strukturu a přirozenou krásu.

 

Ochrana proti: Arganový olej Biokera Arganology od Salerm Cosmetics účinně chrání vlasy před dehydratací a poškozením vysokými teplotami.

 

Obsahuje: Vitamín E bohatě zastoupený v arganovém oleje má silné antioxidační účinky. Chrání vlasový stonek před poškozením UV zářením a zpomaluje proces stárnutí buněk. Olej ze semen arganu dodá vlasům lesk a hebkost a má také pozitivní vliv na barvené vlasy, kde zvyšuje záři barevného pigmentu.

 

Použití: Malé množství arganového oleje Salerm Biokera Arganology naneste do dlaní a poté aplikujte na umyté vlasy. Dále pokračujte v konečné úpravě jako obvykle. Před aplikací se doporučuje umýt vlasy šampónem ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics. 


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Salerm Biokera Arganology arganový olej na vlasy 60 ml
S1720
Salerm Biokera Arganology arganový olej na vlasy 60 ml