10. 10. 2018

Fotoreport: PERFEKTNÍ KRYTÍ A TRICHOLOGIE

Ve dnech 9.10.2018 a 10.10.2018 proběhlo školení kadeřníků na téma 100% krytí šedivých vlasů a trichologie. Školení probíhalo pod patronátem společnosti Salerm Cosmetics v čele s hlavním technologem J.A. Lópezem. Školení se konalo v centru Ostravy v hotelu Nikolas.

Pozvánka na školení PERFEKTNÍ KRYTÍ A TRICHOLOGIE

Školení bylo určeno jak pro začínající kadeřníky, tak také pro zkušené kadeřníky, kteří si chtěli rozšířit obzory v tématech krytí šedivých vlasů, předpigmentace, repigmentace, v oblasti trichologie s ohledem na správnou diagnostiku a řešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou. Témata byla probírána v teoretické, ale také v praktické rovině na modelkách.

Cílem školení bylo kadeřníkům nabídnout relevantní informace v oblasti efektivního barvení a 100% krytí problematických šedivých vlasů s maximálním respektem ke kvalitě vlasového stonku. Školitelé a technologové kadeřníkům představili možnosti trichologie, jakožto vědy, která se zabývá výzkumem a léčbou vlasové pokožky a vlasů. Přítomní kadeřníci tak získali nový nástroj pro práci s klientem. Taktéž získali potřebné znalosti a dovednosti, které pomohou správné identifikaci problému s vlasovou pokožkou a mohou tak navrhnout doporučení pro zlepšení současného stavu.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ