Úvod » DOPLŇKY » Salerm krém na ruce s prebiotiky 75 ml


        

Salerm krém na ruce s prebiotiky 75 ml

 

Číslo produktu: S540
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Krém na ruce
Balení: 75 ml
EAN kód: 8420282042833

Kompletní specifikace

Intenzivní krém na ruce Salerm Cosmetics a aktivními prebiotiky hydratuje, obnovuje a chrání i velmi poškozené a namáhané ruce. Prebiotický krém je speciálně vyvinut pro ruce profesionálních kadeřníků, kosmetiček a stylistů. Díky své vysoké hydrataci a obnově přináší pokožce rukou maximální hydrataci, obnovu a dlouhodobou ochranu. Krém je vhodný i pro velmi poškozené ruce a namáhané ruce.

 

Krém obsahuje prebiotické aktivní složky, které selektivně usměrňují růst, rovnováhu a aktivitu mikroflóry naší pokožky. Je zodpovědná za prevenci proti šíření škodlivých bakterií v našem těle. Prebiotikum přítomné ve složení krému je založeno na směsi jogurtu a inulinu, což umožňuje snížit růst bakterií a také povzbudit funkci mikroorganismů prospěšných pokožce.

 

Doporučeno pro: Krém je vhodný pro silně poškozené a namáhané ruce kadeřníků, kosmetiček a stylistů.

 

Ochrana proti: Prebiotický krém na ruce chrání před poškozením a dehydratací.

 

ObsahujeMočovina (urea) pomáhá odstraňovat mrtvé buňky, obnovuje vrchní vrstvu a odstraňuje tvrdý vzhled pokožky. Glycerin přináší jemnost a extra hydrataci díky svému hydratačnímu působení. Sodík jako jeden z hlavních hydratačních složek našeho organismu přispívá k rovnováze v hydrataci pokožky. Allantoin. Má podobné léčivé a ochranné účinky jako Aloe Vera. Bambucké máslo má silné nutriční vlastnosti. Navíc působí jako antioxidant. Bisabolol má přírodní uklidňující účinky složka s protizánětlivým efektem.

 

Použití: Krém rovnoměrně naneste na pokožku rukou a jemně vmasírujte. V případě potřeby aplikaci opakujte.

 


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Salerm krém na ruce s prebiotiky 30 ml
S541
Salerm krém na ruce s prebiotiky 30 ml