Úvod » BARBER SHOP » Salerm Homme šampón na šedivé vlasy pro muže 250 ml


        

Salerm Homme šampón na šedivé vlasy pro muže 250 ml

 

Číslo produktu: S4730
Výrobce: Salerm Cosmetics
Značka: Salerm Homme
Typ produktu: Šampón
Typ vlasů: Všechny typy vlasů
Specifikace: Pro muže
Balení: 250 ml
EAN kód: 8420282044134

Kompletní specifikace

Salerm Homme Gray Hair Shampoo je speciálně vytvořen pro šedivé, bílé a zesvětlené vlasy se žlutým nádechem, který chceme odstranit. Šampón z vlasů odstraňuje nejen žlutých nádech, ale také nečistoty a nadměrný maz. Složení je upraveno pro specifické potřeby pánských vlasů. Neutralizace žlutých odstínů je založena na vysoké koncentraci fialového pigmentu. Šampón je navíc obohacen o arginin a esenciální aminokyseliny, které podporují pevnost a perfektní vzhled pánských vlasů.

 

Doporučeno pro: Šampón je vhodný pro pánské šedivé, bílé, zesvětlené a světlé vlasy s nežádoucím žlutým nádechem. Speciálně vytvořen pro potřeby Barber Shopů a pánských kadeřníků.

 

Ochrana proti: Chrání vlasové vlákno před dehydratací, ztrátou pevnost a pružnosti.

 

ObsahujeArginin posiluje vlasy od kořínků po konečky a zvyšuje jejich odolnost. Aminokyselinu keratinu posilují vlasový stonek, zvyšují jeho pevnost a odolnost. Fialové pigmenty CI60730, které neutralizují nevzhledné žluté odstíny a podporují stříbrný efekt.

 

Použití: Naneste malé množství šampónu do vlhkých vlasů a vmasírujte. Poté velmi důkladně opláchněte veškeré zbytky. V případě potřeby postup opakujte. Díky vysoké koncentraci fialových pigmentů a jejich vysoké absorpční schopnosti doporučujeme šampón používat pouze pro pánské vlasy, případně před prvním použitím šampón zředit s jiným šampónem.