Úvod » SALERM DECO » Salerm DecoBlue zesvětlující prášek 12 x 42 g


        

Salerm DecoBlue zesvětlující prášek 12 x 42 g

 

Číslo produktu: 492
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Melír
Stupeň zesvětlení: 4-6 odstínů
Doba působení: 20-60 minut
Poměr míchání: 42g + 100 ml oxidantu
Balení: 504 g

Kompletní specifikace

Zesvětlující prášek Salerm DecoBlue ve 12 individuálně balených sáčcích dokáže vlasy zesvětlit o 4 – 6 odstínů ve velmi krátkém čase. Vhodný zejména pro případy, kdy je vlasy nutno zesvětlit až o 6 odstínů. Odstraňuje nežádoucí tmavou barvu barvených vlasů při zachování vlasové struktury a elasticity.

 

Pro maximální ochranu a hydrataci vlasů během procesu zesvětlování je vhodné přimíchat matující ampuli Shade Corrector, která zároveň neutralizuje nežádoucí červené a oranžové odlesky.

 

Klíčovou složkou zesvětlujícího prášku Salerm DecoBlue jsou vysoce účinné zesvětlující složky, které respektují proteinové vazby vlasů.

 

Proč používat zesvětlující prášek DecoBlue ve vašem kadeřnictví:

  • Rychlé zesvětlení vlasů
  • Zesvětluje o 4 až 6 odstínů v závislosti na stavu vlasů
  • Použitím společně s matující ampulí Shade Corrector dojde k neutralizaci nevzhledných žlutých, červených a oranžových odstínů
  • Zesvětlujícímu procesu přináší kontrolu a péči

 

Použití: V čisté nekovové misce míchejte jeden sáček zesvětlujícího prášku (42g) s obsahem jedné ampule Shade Corrector až do vzniku homogenní pasty. Poté přidejte 100 ml oxidačního krému. Nechejte působit od 20 do 60 minut dle stavu vlasů a požadovaného výsledku. Pouze pro profesionální použití kadeřníkem.