Úvod » SALERM BIOKERA NATURA » Salerm Biokera šampón proti vypadávání vlasů 1000 ml


        

Salerm Biokera šampón proti vypadávání vlasů 1000 ml

 

Číslo produktu: S3005
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Šampón
Typ vlasů: Vypadávání vlasů
Balení: 1000 ml
EAN kód: 8420282032759

Kompletní specifikace

Salerm Biokera šampón proti vypadávání vlasů je založen na blahodárných účincích přírodních složek. V šampónu je zejména zastoupen extrakt ginkgo biloby, který nejen působí preventivě proti řídnutí a vypadávání vlasů, ale také posiluje vlasové vlákno a vlasové cibulky. Tím je vytvořen prostor pro znovuobnovení a posílení růstu nových a zdravých vlasů. Šampón zároveň pomáhá normalizovat správnou funkci vlasové pokožky, které sehrává významnou roli v životním cyklu vlasu. Šampón eliminuje napětí a přináší osvěžující pocit.

 

Doporučeno pro: Zejména v případech, kdy je zaznamenáno zvýšené vypadávání vlasů. Šampón lze používat také preventivně proti nadměrnému vypadávání vlasů.

 

Ochrana proti: Aktivně a preventivě chrání proti nežádoucímu vypadávání vlasů. Posiluje vlasové cibulky a vytváří prostor pro růst zdravých vlasů.

 

Obsahuje: Přírodní výtažky z ginkgo biloby, které jsou doplněny extrakty z kořene lopuchu a výtažky z kořene ženšenu pravého. Obsahuje také mentol, biotin a sojový protein. Tento unikátní koktej přírodních výtažků přináší vlasům notnou dávku energie a síly.

 

Použití: Navlhčete vlasy teplou vodou, šampón naneste a dobře rozetřete. Důkladně opláchněte a aplikaci opakujte druhým mytím. Nyní nechejte šampón pár minut působit, poté opět dobře opláchněte. 


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Salerm Biokera šampón proti vypadávání vlasů 300 ml
S3004
Salerm Biokera šampón proti vypadávání vlasů 300 ml