Úvod » ALEA COSMETICS » Alea Coloreados šampón pro barvené vlasy 500 ml


        

Alea Coloreados šampón pro barvené vlasy 500 ml

 

Číslo produktu: A6700
Výrobce: Alea Cosmetics
Typ produktu: Šampón
Typ vlasů: Barvené vlasy
Balení: 500 ml
EAN kód: 8420282021609

Kompletní specifikace

Alea Coloreados šampón pečující o barvené vlasy bez obsahu sulfátů a parabenů. Obsahuje extrakty z ořechového dřeva, granátového jablka, hroznový olej a jablečné extrakty.  Šetrné složení šampónu maximálně eliminuje vymývání barvy barvených vlasů, podporuje trvanlivost a intenzitu barvy. Dodává chemicky narušeným vlasům hydrataci. Balení 500 ml.

 

Vhodné pro: Zejména pro barvené vlasy. Fixuje barvu vlasů, prodlužuje trvanlivost a zářivost barvy. Chrání barvu před agresí okolního prostředí.

 

Obsahuje: Extrakty granátového jablka jsou bohaté na tanin, který funguje jako fixátor barvy barvených vlasů. Extrakty z dřeva stromu vlašských ořechů barvu chrání před agresivními faktory okolního prostředí. Jablečná šťáva má adstringentní účinky, které uzavírají kutikulu a antioxidační vlastnosti, které chrání vlasy před poškozením z důvodu chemické reakce s kyslíkem. Hroznová šťáva vlasy hydratuje bez zatížení. Šampón neobsahuje sulfáty SLES a SLS a je tak maximálně šetrný k barvě vlasů a vlasové pokožce.

 

Použití: Aplikujte na vlhké vlasy a jemně emulgujte. Pěnu stahujte do délek ve směru růstu vlasů. Vlasy dostatečně opláchněte vlažnou vodou. Nepoužívejte příliš teplou vodu, která otevírá póry, což přispívá k rychlejšímu vymývání barvy.


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Alea Coloreados šampón pro barvené vlasy 100 ml
A6726
Alea Coloreados šampón pro barvené vlasy 100 ml