Úvod » SALERM KONDICIONÉRY » Salerm tekuté krystaly Toque de Seda 70 ml


        

Salerm tekuté krystaly Toque de Seda 70 ml

 

Číslo produktu: S827
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Tekuté krystaly
Typ vlasů: Všechny typy vlasů
Balení: 70 ml
EAN kód: 8420282006637

Kompletní specifikace

Obnovující ošetření ve formě tekutých krystalů Salerm Toque de Seda (Silk Touch - Dotek hedvábí) působící navenek i uvnitř vlasu, kde zlepšuje jeho strukturu. Defensivní složení chrání vlasové vlákna před poškozením, UV zářením a vysokými teplotami vysoušečů vlasů a kulem. Účinně eliminuje sluneční záření a další negativní okolní vlivy. Zabraňuje vzniku volných radikálů, čímž zastavuje oxidaci buněk a vlasům dodá omlazující efekt.  Hloubkové ošetření dodá vlasům sílu, hebkost a lesk.

 

Doporučeno pro: Salerm Toque de Seda chrání vlasy před kontaminací vnějšími negativními vlivy. Velmi efektivně obnovuje kondici a odolnost vnitřní i vnější struktury vlasu. Vlasy účinně ochrání před poškozením a vysycháním i při vystavení nadměrnému tepla z fénů.

 

Ochrana proti: Salerm Toque de Seda svým multifunkčním složením založeným na silných hydratačních účincích bavlníkového oleje chrání vlasové vlákno před dehydratací a poškozením při použití výrobků vlasové techniky, jako jsou vysoušeče vlasů, fény a kulmy.

 

Obsahuje: Profesionální ošetření regeneruje kutikulu, kortex i medulu vlasového vlákna díky obsahu bavlníkového oleje. Olej ze semen bavlníku bylinného dodá vlasům potřebnou hydrataci a výživné látky bohaté na nutriční hodnoty. Obsažený vitamín E zastavuje vzniku volným radikálů, které jsou hlavní příčinou stárnutí buněk vlasů.

 

Použití: Malé množství produktu Salerm Toque de Seda naneste pomocí konečků prstů do vlasů a jemně vmasírujte.


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Salerm tekuté krystaly Toque de Seda 150 ml
S828
Salerm tekuté krystaly Toque de Seda 150 ml