Úvod » SALERM AMPULE » Salerm kondicionér Kera-Liss s keratinem 32 x 10 ml


        

Salerm kondicionér Kera-Liss s keratinem 32 x 10 ml

 

Číslo produktu: S62
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Ampule na vlasy
Typ vlasů: Rovné a hladké vlasy
Balení: 32 x 10 ml
EAN kód: 8420282020930

Kompletní specifikace

Kondicionér Kera Liss ve formě ampulí je vhodný pro časté použití pro narovnané, citlivé a obtížně rozčesatelné vlasy. Kondicionér na bázi hydratačních složek a termoaktivního keratinu zvyšuje upravitelnost vlasů a prodlužuje efekt rovných a  hladkých vlasů. Vlasům navratí lesk a hebkost. Efekt AntiFrizz zabraňuje krepatění vlasů a vzniku statické elekřiny u všech typů vlasů.

 

Doporučeno pro: Salerm kondicionér Kera Liss je vhodný pro prodloužení efektu hladkých a narovnaných vlasů.

 

Ochrana proti: Kondicionér s efektem AntiFrizz chrání vlasy před krepatěním a vznikem statické elektřiny.

 

Obsahuje: Speciální chemicky upravený modifikovaný termoaktivní keratin vytváří na povrchu vlasu ochranný film. Keratin obnovuje vlasovou strukturu, zlepšuje poddajnost vlasů a navrací vlasům lesk. Kombinace hydratačních a zvlhčujících složek Propylene Glycol a Glycerin okamžitě navrací vlasům jejich přirozenou hydrataci a udržuje vlasy po delší čas vyhlazené. Polyquaternium 39 usnadňuje rozčesatelnost vlasů a zvyšuje jejich poddajnost. 

 

Použití: Kondicionér je vhodný pro profesionální a domací použití. Po umytí vlasů šampónem, nejlepé Salerm Šampón s proteiny, aplikujte ampuli do délek a konečků vlhkých vlasů. Neoplachujte a dále pokračujte jako obvykle.