Úvod » SALERM AMPULE » Salerm kondicionér Conditioning Lotion 4 x 13 ml


        

Salerm kondicionér Conditioning Lotion 4 x 13 ml

 

Číslo produktu: S66/4
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Ampule na vlasy
Typ vlasů: Suché a poškozené vlasy
Balení: 4 x 13 ml
EAN kód: 8420282020954

Kompletní specifikace

Obnovující ošetření ve formě ampulí Salerm Conditioning Lotion je určeno pro slabé, poškozené a porézní vlasy. Kondicionér proniká do hloubky vlasu, kde jej obnovuje a regeneruje. Aktivní hydratační složky navrací vlasům jejich přirozenou vlhkost  hydrataci. Deriváty hedvábných proteinů navrací slabým a citlivým vlasům texturu. Kondicionér zanechá vlasy vitální, lesklé a snadno rozčesatelné. Kondicionér je vhodný pro profesionální i domácí použití.

 

Doporučeno pro: Salerm Conditioning Lotion ve formě ampulí je vhodný pro ošetření poškozených, slabých a porézních vlasů. 

 

Obsahuje: Obsažené hedvábné proteiny (silk) vyživují, zjemňují a hydratují vlasové vlákno do hloubky. Proteiny z hedvábí napomáhají vyrovnat a vyhladit otevřenou a roztřepenou vlasovou strukturu a zároveň kolem kutikuly vlasu vytvoří trvanlivou neviditelnou ochrannou vrstvu chránící vlasový stonek před poškozením. Synergický efekt hydratačních složek Propylene Glycol, Butylene Glycol a Glycerin okamžitě navrací přirozenou vlhkost vlasů a dlouhodobě je chrání před dehydratací.

 

Použití: Na umyté a ještě vlhké vlasy aplikujte obsah ampule Salerm Conditioning Lotion. Obsah ampule jemně vmasírujte do vlasů a následně vlasy jemně, ale řádně pročešte. Neoplachujte a dále pokračujte jako obvykle.

 


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Salerm kondicionér Conditioning Lotion 32 x 13 ml
S66
Salerm kondicionér Conditioning Lotion 32 x 13 ml