Úvod » SALERM SPA » Salerm Spa Purificante čistící šampón 1000 ml


        

Salerm Spa Purificante čistící šampón 1000 ml

 

Číslo produktu: S829
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Šampón
Typ vlasů: Všechny typy vlasů
Balení: 1000 ml
EAN kód: 8420282032605

Kompletní specifikace

Inovační, dynamický a relaxační šampón Salerm Spa Purificante dodá procesu mytí vlasů  a vlasové pokožky příjemnou vůní sladké, právě utržené jahody. Čistící šampón Salerm hloubkově čistí vlasy a zbavuje je nečistot z okolního prostředí a nahromaděných zbytků vlasové kosmetiky pro konečnou úpravu účesu. Čistící šampón odstraňuje také přebytečný maz, zbytky chlóru a silikony obalené na vlasových vláknech. Čistící šampón Salerm Spa obnoví čistotu, lehkost a objem vlasů.

 

Doporučeno pro: Hloubkově čistící šampón je vhodný pro všechny typy pokožky a vlasů. Šampón je určen pro čištění zbytků stylingových produktů, které se usazují na vlasech, také se doporučuje před provedením jakýchkoliv chemických či technických ošetření vlasů a vlasové pokožky.

 

Tip: Ideální pro použití po pobytu na pláži nebo u bazénu

 

Ochrana proti: Šampón Salerm Spa Purificante chrání vlasy před reziduálním poškozením. 

 

Obsahuje: Složení šampónu nabízí velmi účinné a jemné čistící tenzidy a sekvestrační molekuly zbytků vodního kamene, které pomáhaní udržovat vlasy více čisté. Šampón neobsahuje silikony.

 

Použití: Nanést 5 ml čistího šampónu Salerm a jemně vmasírovat konečny prstů do vlasové pokožky. Poté řádně šampón opláchnout vlažnou vodou. Aplikaci šampónu opakovat a nyní nechat 3 až 5 minut působit. Poté dostatečně opláchnout vlažnou vodou. Dále se doporučuje použít vyživující masku na vlasy Salerm Spa Purificante. 


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Salerm Spa Purificante čistící šampón 250 ml
S820
Salerm Spa Purificante čistící šampón 250 ml