Úvod » SALERM DECO » Salerm Shade Corrector korektor zesvětlovačů 12 x 13 ml


        

Salerm Shade Corrector korektor zesvětlovačů 12 x 13 ml

 

Číslo produktu: 496
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Doplňky k barvení
Balení: 12 x 13 ml
Vhodné pro: zesvětlování vlasů

Kompletní specifikace

Olejový korektor přináší nový kosmetický rozměr do oblasti zesvětlování vlasů. Korektor se přimíchává do zesvětlujícího prášku a společně tak vytvoří velmi účinnou a šetrnou pastu, která nejenže potlačí žluté, oranžové nebo červené odlesky, ale zároveň posílí integritu proteinových vazeb. Vlasy jsou dokonale ochráněny před náročným chemickým zásahem v podobě odbarvování.

 

Ampule Salerm Shade Corrector jsou vhodné pro použití společně se zesvětlovači Salerm DecoBlue a DecoViolet. Použití ampulí Shade Corrector je silně doporučováno během každého zesvětlování vlasů, protože vlasy maximálně chrání před chemickým oxidačním procesem. Zároveň vlasům dodávají hebkost, vitalitu a odolnost proti dalšímu barvení.

 

Klíčovou složkou olejového korektoru je kombinace dvou fialových pigmentů, které neutralizují žluté odlesky. Ochranné oleje, které posilují integritu vláken a celkovou odolnost vlasů.

 

Proč používat Salerm Shade Corrector během zesvětlování vlasů

  • Chrání a koriguje v jeden okamžik
  • Olej, který zesvětlující směsi dodá hydratační působení
  • Činí zesvětlování vlasů daleko více šetrnější
  • Výsledkem jsou hebké a zesvětlené vlasy se zdravým vzhledem
  • Neutralizuje červené a oranžové tóny a pomáhá tak dosáhnout na kýžený výsledek
  • Chrání vlasový stonek během náročného procesu zesvětlování vlasů a zajišťuje optimální hydrataci a péči

 

Použití: V čisté nekovové misce smíchejte jeden sáček zesvětlujícího prášku DecoBlue (42g) nebo jednu odměrku zesvětlovače DecoViolet s obsahem jedné ampule Shade Corrector do vzniku homogenní pasty. Poté přidejte 100 ml oxidačního krému. Nechejte působit od 20 do 60 minut dle stavu vlasů a požadovaného výsledku. Pouze pro profesionální použití kadeřníkem.