Úvod » BARBER SHOP » Salerm Homme kosmetická sada pro muže


        

Salerm Homme kosmetická sada pro muže

 

Číslo produktu: S4723
Výrobce: Salerm Cosmetics
Značka: Salerm Homme
Typ produktu: Kosmetická sada
Specifikace: Pro muže
Balení: Kosmetická sada
EAN kód: 8420282045100

Kompletní specifikace

Salerm Homme dárková sada profesionálních produktů pro muže. Kompletní program pro očistu celého těla a vlasů pomocí šampónu Salerm Homme Stop to Relax, pro péči o pleť s 24 hodinou hydratací díky krému Salerm Homme Fatigue Control 120 ml a pro perfektní styling nejen vlasů, ale také vousů díky vosku Salerm Homme Wx 100 ml.

 

Salerm Homme Stop to Relax šampón pro muže 250 ml

Salerm Homme Stop to Relax Shampoo je energetický šampón a sprchový gel v jednom. Ideální pro rychlé a jednoduché použití. Díky obsahu mentolu zanechává pokožku i vlasy uvolněnou a svěží. Salerm Stop to Relax šampón je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Bez obsahu silikonů.

Použití: Šampón nanést na vlasy a na pokožku těla. Nechat působit. Vychutnat si jemné mrazivé aroma a relaxaci. Poté důkladně opláchnout vlažnou vodou.

 

Salerm Homme Fatigue Controle 24 hydratační krém 120 ml

Salerm Homme Fatigue Controle 24 je hydratační krém zlepšující strukturu pleti obličeje. Tento krém dodává pleti energii a vitalitu. Obsahuje složky after shave, které pokožku zklidňují a ošetřují po holení.

Použití: Krém Salerm Homme nanést na čistou pokožku obličeje a krku, jemně pleť masírovat do úplného vstřebání krému.

 

Salerm Homme vosk na vlasy a vousy 100 ml

Salerm Homme Wx rozpustný vosk, který dodává fixaci, kontrolu a styl. Vhodný pro bradku, knír a vlasy. Tuhá konzistence umožňuje modelaci náročnějších účesů, které vyžadují pevnější a dlouhodobou fixaci.

Použití: Nanést malé množství do dlaní a rozetřít do vlasů, bradky a/nebo knír. Nanesením do suchých vlasů se dosáhne delší trvanlivosti a je možné ji reaktivovat vodou po celý den.