Úvod » BARBER SHOP » Salerm Homme fixační gel na vlasy s memory efektem 200 ml


        

Salerm Homme fixační gel na vlasy s memory efektem 200 ml

 

Číslo produktu: S730
Výrobce: Salerm Cosmetics
Značka: Salerm Homme
Typ produktu: Gel na vlasy
Typ vlasů: Všechny typy vlasů
Specifikace: Pro muže
Balení: 200 ml
EAN kód: 8420282011006

Kompletní specifikace

Profesionální gel na vlasy Salerm Fixation Gel Memoire z pánské řasy Salerm Homme je unikátní svým obsahem polymerů. Obsažené polymery poslední generace umožňují pevnou fixaci s paměťovým efektem. Gel je možné aplikovat na vlhké i suché vlasy.

 

Doporučeno pro: Kombinace filmotvorných látek obsažených v gelu na vlasy s paměťovým efektem Salerm Fixation Gel Memoire chrání vlasy proti vlhkosti a poskytuje paměťový fixační efekt.

 

Ochrana proti: Formule založená na pryskyřicích, polymerech a přírodních extraktech z Aloe Vera zabraňuje dehydrataci vlasů a chrání je proti negativním externím vlivům. 

 

Obsahuje: Salerm Homme Fixation Gel Memoire obsahuje 100% přírodní extrakt z Aloe Vera. Aloe Vera udržuje vysoký úroveň hydratace vlasového vlákna a chrání ho před poškozením. Hydrofobní vysoce syntetický polymer Polyquaternium-69 dodá vlasům patřičný lesk a chrání je před zkrepatěním.

 

Použití: Malé množství gelu na vlasy rozetřete do dlaní a naneste na vlhké nebo suché vlasy. Pro aktivování paměťového efektu účes jemně navlhčete vodou a vytvarujte do požadovaného tvaru.