Úvod » SALERM CITRIC BALANCE » Salerm Citric Balance šampón pro barvené vlasy pH 4,9 250 ml


        

Salerm Citric Balance šampón pro barvené vlasy pH 4,9 250 ml

 

Číslo produktu: S183
Výrobce: Salerm Cosmetics
Typ produktu: Šampón
Typ vlasů: Barvené vlasy
Balení: 250 ml
EAN kód: 8420282010542

Kompletní specifikace

Salerm Citric Balance šampón je prvním krokem profesionálního ošetření vlasů Citric Balance ve třech krocích od Salerm Cosmetics. Unikátní složení založené na Hair Care systému pomáhá znovuobnovit oslabenou či poškozenou strukturu vlasů po technickém zásahu jako je barvení vlasů. Šampón Citric Balance na kyselé bázi s pH 4,9 napomáhá uzavírat kutikulu vlasového stonku, čímž chrání před ztrátou barevného pigmentu z vlasu. Šampón napomáhá nastolit rovnovážné pH vlasů a vlasové pokožky, revitalizuje oslabenou strukturu vlasů a usnadňuje rozčesávání. Vlasům navíc dodá zářivý lesk zvýrazňující krásu barvených vlasů.

 

Doporučeno pro: Šampón z řady Citric Balance od Salerm Cosmetics je ideální pro vlasy oslabené a poškozené technickým zákrokem, jako je třeba barvení. Šampón zvyšuje trvanlivost barvy a zajišťuje lepší výsledky barvených vlasů.

 

Ochrana proti: Šampón efektivně chrání vlasovou strukturu před chlórem, mořskou solí a dalšími negativními kontaminujícími externími faktory.

 

Obsahuje: Šampón na kyselé bázi je ideální pro barvené vlasy díky svému obsahu koktejlu ovocných kyselin, provitamínu B5, lipozomů a obilných proteinů. Přírodní kyseliny získané z ovoce působí jako silný antioxidant a zabraňují tak stárnutí buněk a krepatění vlasů.

 

Použití:  Šampón Salerm Citric Balance pH 4,9 aplikujte v malém množství na vlhké vlasy a emulgujte do vzniku pěny. Následně opláchněte vlažnou vodou a aplikaci opakujte. Nyní nechejte účinné složky obsažené v šampónu působit přibližně 3 minuty. Poté řádně šampón z vlasů vymyjte vlažnou vodou. Pro dosažení maximálního efektu barvených vlasů po delší čas se doporučuje šampón kombinovat s maskou Citric Balance pH 3,9 a lociónem Citric Balance Bitrat pH 2,9 od Salerm Cosmetics. 


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Salerm Citric Balance šampón pro barvené vlasy pH 4,9 1000 ml
S198
Salerm Citric Balance šampón pro barvené vlasy pH 4,9 1000 ml