Úvod » SALERM ABSOLUT STRAIGHTENER » Salerm Absolut Straightener technická sada pro narovnání vlasů


    

Salerm Absolut Straightener technická sada pro narovnání vlasů

 

Číslo produktu: s862
Výrobce: Salerm Cosmetics
Značka: Absolut Straightener
Typ produktu: Kosmetická sada
Typ vlasů: Rovné a hladké vlasy
Specifikace: Vyhlazení vlasů
Typ vlasů

Kompletní specifikace

Salerm Absolut Straightener systém pro permanentní vyrovnání vlasů s obsahem přírodního hydrolyzovaného keratinu. Mění tvar vlasů do perfektně rovného stylu. Modifikuje cystinové vazby vlnitých a krepatých vlasů. Klíčovou složkou vyrovnávacího krému je přírodní keratin s modifikovanou velikostí. Keratin tak velmi dobře vlasy penetruje a spouští účinné a efektivní působení složek, které mění strukturu vlasů z vlnitých na rovné. Výsledkem jsou perfektně rovné a lesklé vlasy. Efekt rovných vlasů vydrží 5-6 měsíců dle stavu vlasů a následné, vhodné, péče.

 

Technická sada je k dispozici ve dvou variantách pro přírodní nebo pro barvené vlasy. Sada vystačí na cca 8 aplikací. Sada obsahuje:

 • 1 ks Salerm Absolut Straightener příprava před ošetřením (1) 250 ml
 • 2 ks Salerm Absolut Straightener narovnávací krém (2) 500 ml (sada vždy obsahuje dva kusy krému pro přírodní vlasy nebo dva kusy krému pro barvené vlasy)
 • 2 ks Salerm Absolut Straightener neutralizační krém (3) 500 ml
 • 1 ks Salerm Absolut Straightener ošetřující péče (4) 250 ml

 

Postup aplikace:

1. krok Absolut Straightener Pre-treatment. Vlasy umyjte šampónem SPA Purificante a vysušte ručníkem. Poté aplikujte na porézní vlasy a zejména na konečky. Vlasy nepřesycujte. Neoplachujte a pokračujte aplikací vyrovnávacího krému Absolut Straightener.

 

2. krok Absolut Straightener vyrovnávací krém. Vlasy rozčešte a rozdělte do 4 sekcí. Dle stavu vlasů zvolte vyrovnávací krém Absolut Straightener pro barvené vlasy, nebo vyrovnávací krém Absolut Straightener pro přírodní vlasy. S aplikací krému začněte od zátylku. Krém nanášejte do vlasových délek s vynecháním části u kořínků. Použivejte rukavice. NIKDY NEAPLIKUJTE NA VLASOVOU POKOŽKU. VLASY NEPŘIKRÝVEJTE A NEPOUŽÍVEJTE PŘÍDAVNÉ TEPLO. Doba působení je u barevených vlasů 15 minut, u normálních vlasů 30 minut, u odolných vlasů 40 minut. Po uplynutí doby působení vlasy oplachujte teplou vodou 5 až 7 minut. Během celého procesu vlasy udržujte v rovném tvaru. Vlasy vysušte fénem a poté vyžehlete na 180°C. U poškozených vlasů vlasy vyrovnejte fénem a kulatým kartáčem. Poté pokračujte krokem č. 3 - neutralizace. Intenzitu působení krému je možné zmírnit přimícháním kondicionéru Salerm 21 a maximálně tak respektovat kvalitu vlasů:

Typ vlasů Použití
Normální / panenské vlasy Absolut Straightener pro normální vlasy
Zdravé barvené vlasy Absolut Straightener pro barvené vlasy
Citlivé / zesvětlované vlasy 1:1 Absolut Straightener pro barvené vlasy + kondicionér Salerm 21
Silně zesvětlované vlasy / středně porézní 1:2 Absolut Straightener pro barvené vlasy + kondicionér Salerm 21
Poškozené vlasy / vysoce porézní 1:3 Absolut Straightener pro barvené vlasy + kondicionér Salerm 21

 

3. krok Absolut Straightener Neutralizace. Po úspěšně provedeném druhém kroku a po vysušení a vyžehlení vlasů aplikujte na vlasy přímo z láhve. Vlasy stále udržujte v maximálně rovném tvaru. Ujistěte se, že je neutralizant nanesen na všechny vlasy. Nechejte působit 5 minut. Poté opláchněte dostatečným množstvím vody po dobu 5 minut. Pokud jsou vlasy velmi citlivé, doporučujeme aplikovat masku Salerm Deep Impact. Poté pokračujte krokem 4 Absolut Straightener ošetřující péče.

 

4. krok Absolut Straightener Post Treatment ošetření. Po úspěšně dokončeném neutralizačním procesu aplikujte sprej do délek ještě vlhkých vlasů. Neoplachujte a pokračujte v konečném stylingu. Po aplikaci vlasy 48 hodin nemýt.

 

Permanentní narovnání vlasů systém Salerm Absolute Straightener

 • Permanentní narovnání vlasů založené na systému japonských narovnávačů
 • Narovnání vlasů bez použití formaldehydu nebo jeho derivátů
 • Vysoce účinné a bezpečné narovnání vlasů
 • Obsahuje hydrolyzovaný keratin přírodního původu pro zajištění maximální péče
 • Sílu působení je možné individuálně nastavit pro každý typ vlasů přimícháním produktu Salerm 21
 • Není vhodné pro domácí péči. Pouze pro aplikaci zkušeným kadeřníkem. Vždy přesně dodržujte postup aplikace.