Úvod » MYSALON PROFESSIONAL » MySalon loción proti vypadávání vlasů 250 ml


        

MySalon loción proti vypadávání vlasů 250 ml

 

Číslo produktu: M6397
Výrobce: MySalon Professional
Typ produktu: Sérum, loción a vlasová voda
Typ vlasů: Vypadávání vlasů
Balení: 250 ml
EAN kód: 8437012227033

Kompletní specifikace

MySalon tonikum proti vypadávání vlasů s přírodními výtažky z kúry stromu Malabar, s ženšenem, pantenolem, biotinem, argininem, sójovým proteinem. Mix rostlinných extraktů a vitamínů zajišťuje maximální podporu růstu vlasů a zamezuje vypadávání vlasů. Intenzivní ošetření vlasové pokožky ve spreji, které nastartuje vlasovou cibulku. Tonikum je vhodné používat i preventivně. Balení 250 ml.

 

Vhodné pro: K zastavení abnormálního vypadávání vlasů a pro podporu růstu vlasů. Tonikum je vhodné aplikovat preventivně a vždy, když padání vlasů již probíhá bez ohledu na příčinu vypadávání.

 

Obsahuje: Extrakty z kůru stromu Malabar prokrvují vlasovou pokožku, čímž zvyšují mikrocirkulaci a výživu vlasových kořínků. Extrakt z malabaru je také silným antioxidantem, který vlasy chrání proti nepříznivým vlivům okolí. Komplex vitamínů B neboli biotin pomáhá předcházet šedivění, vysychání a chřadnutí vlasů. Nedostatek biotinu se projevu zastavením růstu a zvýšeným řídnutím vlasů. Tekutý sójový protein revitalizuje, regeneruje a posiluje vlasové vlákno. Přírodní extrakty z ženšenu jsou tradiční orientální bylinou a dle vědeckých výzkumů významně urychlují regeneraci vlasů a vlasové cibulky. Pantenol působí protizánětlivě a podporuje svěžest vlasové pokožky. Arginin posiluje vlasovou cibulku a zajišťuje její buněčnou obnovu.

 

Použití: Po umytí vlasů šampónem nastříkejte tonikum na vlasovou pokožku a krouživými pohyby jemně vmasírujte. Neoplachujte.