Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN SENSO CARE » Lendan Senso Care sérum pro citlivou pokožku 45 ml


        

Lendan Senso Care sérum pro citlivou pokožku 45 ml

 

Číslo produktu: 1154071
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan Senso Care
Typ produktu: Sérum, loción a vlasová voda
Typ vlasů: Citlivá a svědivá pokožka
Balení: 45 ml
EAN kód: 8429707036907

Kompletní specifikace

Lendan Senso Care Dermocalm sérum je speciálně určeno pro citlivou vlasovou pokožku trápící svědění, zarudnutí či podráždění. Složení obohacené o extrakty máty peprné a kůry z vrby bílé přináší silné energizující, osvěžující a zklidňující účinky. Přírodní výtažky napomáhají odbourávat lokální stres a napětí. Sérum je dermatologicky testováno.

 

Doporučeno pro: Sérum je určeno pro citlivou vlasovou pokožku, která trpí krátkodobým či dlouhodobým problémem s podrážděním, zarudnutím či svědivostí. 

 

Ochrana proti: Sérum Lendan Senso Care Dermocalm chrání přes svěděním, podrážděním a zarudnutím vlasové pokožky.

 

Obsahuje: Sérum neobsahuje sulfáty, parabeny ani silikony.  Výtažek z květů a listů máty peprné pomáhá uklidnit podrážděnou, suchou, svědivou pokožkou. Díky vysokému obsahu mentolu přináší extrakty máty peprné silné osvěžující a energizující pocity. Navíc napomáhá odbourávat lokální stres. Výtažky z máty peprné se používají pro zklidnění alergických reakcí nebo při léčbě kontaktní dermatitidy. Extrakt z kůry vrby bílé má silné protizánětlivé účinky, pomáhá zmírňovat otoky, podráždění a popáleniny. Také napomáhá uvolňovat ucpané póry. 

 

Použití:  Po umytí vlasů šampónem Lendan Senso Care pro citlivou pokožku naneste dvě pipety séra rovnoměrně na vlasovou pokožku. Pokožku jemně promasírujte konečky prstů - netřete. Sérum neoplachujte a dále pokračujte jako obvykle.