Úvod » LENDAN COSMETICS » Lendan Hair Cream CC 360° bezoplachový krém 50 ml


        

Lendan Hair Cream CC 360° bezoplachový krém 50 ml

 

Číslo produktu: 1154068
Výrobce: Lendan Cosmetics
Typ produktu: Balzám a kondicionér
Typ vlasů: Suché a poškozené vlasy
Balení: 50 ml
EAN kód: 8429707036426

Kompletní specifikace

Lendan představuje první krém na vlasy Lendan Hair Cream CC 360° s okamžitým účinkem. Vlasový krém hydratuje, vyživuje, posiluje a opravuje vlasové vlákno. Krém poskytuje vlasům ochranu před vysokými teplotami. Speciální chromo-ochranný štít chrání barvu vlasů před UV zářením. Vlasový krém představuje okamžitý účinek s dlouhotrvajícím efektem. Vlasový krém Lendan Hair Cream CC 360° nabízí vlasům vše, co potřebují pro svou krásu a zdraví. Vlasový krém Lendan CC podporuje objem a jemnost vlasů.

 

Vlasy jsou každý den vystavevy negativním vlivům, které mohou vlasy nenávratně poškodit. Sluneční paprsky, smog, teplo, chlad, bazén, mořská sůl, atd. Jsou faktory před kterými vlasy účinně chrání vlasový krém Lendan Hair Cream CC 360°.

 

Doporučeno pro: Lendan Hair Cream CC 360° poskytuje vlasům okamžitou obnovu, hydrataci a objem.

 

Ochrana proti: Jedinečný vlasový krém CC chrání vlasy před teplem, UV zářením a dalšími škodlivými vlivy. 

 

Obsahuje: Polymery na bázi tekutého hedvábí aktivně působí na vlasy i vlasovou pokožku. Kromě hydratace, také posktují vlasům hebkost, lesk a antistatiscký efekt. Tekutý pšeničný protein se váže na povrchu vlasového stonku, kde jej chrání před poškozením teplem. Navíc poskytuje zlepšuje vzhled vlasů. Tekutý keratin chrání vlasy před tepelným poškozenám. Navíc poskytuje vlasům hebksost a hladkost. Solání filtry účinně chrání vlasy a vlasovou pokožku před škodlivými vlivy slunečního záření.

 

Použití: Naneste malé množství krému o velikosti 1 - 2 ořechů na vlhké vlasy. Následně pokračujte v konečné úpravě vlasů jako obvykle. Krém neoplachujte. Pro maximální účinek aplikaci opakujte po každém mytí vlasů.


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Lendan Hair Cream CC 360° bezoplachový krém 150 ml
1154064
Lendan Hair Cream CC 360° bezoplachový krém 150 ml