Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN EXTRA LISS » Lendan Extra Liss vyhlazující krém na vlasy 150 mm


        

Lendan Extra Liss vyhlazující krém na vlasy 150 mm

 

Číslo produktu: 1154013
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan Extra Liss
Typ produktu: Krém na vlasy
Typ vlasů: Rovné a hladké vlasy
Balení: 150 ml
EAN kód: 8429707028902

Kompletní specifikace

Lendan Extra Liss je bezoplachový krém, který dodává vlasům hydrataci, hebkost, lesk a vyhlazený efekt. Krém je ideálním pomocníkem pro urychlení a usnadnění rovnání vlasů pomocí vlasové žehličky nebo pomocí fénu a kartáče. Vyhlazený efekt díky systému D-Frizz vydrží delší dobu. D-Frizz systém zahrnuje aktivní vyhlazení vlasové struktury, hydrataci vlasového vlákna a zpevnění vlasového stonku, který je méně náchylný na poškození způsobené žehlením nebo fénováním vlasů.

 

Doporučeno pro: Pro všechny typy vlasů, které se upravují pomocí vlasové žehličky nebo fénu do rovného tvaru. Ideální také pro zajištění poddajnosti krepatých a těžko upravitelných vlasů.

 

Ochrana proti: Díky bezoplachové formuli krému jsou vlasy chráněny proti nepřízni okolní vlhkosti, která je nepřítelem vyhlazených vlasů. Vlasy jsou chráněny proti dehydrataci a krepatění.

 

Obsahuje: High-Tech silikon - jedná se o silikon poslední generace, který zajišťuje vyhlazení vlasové struktury. Zároveň chrání vyhlazený efekt proti nepřízni okolních vlivů, čímž jsou vlasy rovnější po delší čas. Silikon vlasy nezatěžuje a permanentně neobaluje.

 

Použití: Do umytých vlasů vmasírujte potřebné množství krému. Poté pokračujte v konečné úpravě vlasů.