Úvod » LENDAN COSMETICS » LENDAN DEEP REPAIR » Lendan Deep Repair obnovující maska na vlasy 500 ml


        

Lendan Deep Repair obnovující maska na vlasy 500 ml

 

Číslo produktu: 1154051
Výrobce: Lendan Cosmetics
Značka: Lendan Deep Repair
Typ produktu: Maska na vlasy
Typ vlasů: Suché a poškozené vlasy
Balení: 500 ml
EAN kód: 842970703948

Kompletní specifikace

Hloubkově obnovující maska na vlasy Lendan Deep Repair vyživuje a obnovuje vnitřní strukturu vlasu a uhlazuje kutikulu vlasu. Maska navrací vlasům ztracenou vitalitu, zvýrazňuje barevný tón a dodá vlasům zářivý lesk. Tekutý keratin obnovuje strukturu vlasů a eliminuje  proces krepatění vlasů. Rýžový olej napomáhá obnovit přirozenou ochrannou bariéru vlasů.

 

Doporučeno pro: Maska na vlasy Lendan Deep Repair je vhodná pro regeneraci a obnovu silně poškozených a zničených vlasů.

 

Ochrana proti: Maska na vlasy chrání a eliminuje projevy poškození vlasů. Maska chrání vlasy před externími nepříznivými vlivy. 

 

Obsahuje: Tekutý keratin obnovuje strukturu vlasů, vyživuje je a eliminuje jejich krepatění. Navíc podporuje vyhlazení. Vlasy budou lesklé, hebké a poddajné. Guma Guar (guar) vlasy a vlasovou pokožku osvěžuje, uklidňuje a hydratuje. Guar má schopnost vázat se na molekuly keratinu a vytváří neviditelnou ochranou bariéru. Díky tomu chrání vlasy před ztrátou vlhkosti a dodává jim hebkost a jemnost. Navíc podporuje rozčesávání vlasů. Slunečnicový olej (Helianthus annuus seed oil) zjemňuje vlasy a dodá jim potřebný vitamín E. Vitamín E zabraňuje stárnutí buněk a jejich degeneraci. Obsahuje rýžový olej, který uceluje vlasová vlákna a zabraňuje třepení konečků. 

 

Použití: Nejdříve vlasy řádně umyjte šampónem. Masku aplikujte na vlhké, ručníkem vysušené vlasy. Masku nechejte působit 2 až 3 minuty a poté řádně opláchněte velkým množstvím vody.