Úvod » SALERM BIOKERA NATURA » Biokera Natura barva na vlasy 70 ml - mahagonové odstíny


    

Biokera Natura barva na vlasy 70 ml - mahagonové odstíny

 

Výrobce: Salerm Cosmetics
Značka: Salerm Biokera Natura
Typ produktu: Barva na vlasy
Balení: 70 ml
Barva: Permanentní
Skupina odstínu: Mahagonové
Poměr míchání: 1 : 1
Krytí šedin: ano
Doba působení: 25 + 5 minut
Odstín

Kompletní specifikace

Biokera Natura Color oxidační permanentní profesionální barva na vlasy s organickými rostlinnými oleji. Intenzivní a dlouhotrvající barva. Barvy na vlasy Biokera Natura Color navazují na filozofii řady Biokera, pro kterou je typická maximální orientace na přírodní složky. Barvy neobsahují PPD, silikony, parabeny nebo resorcinol. Barvy obsahují velmi nízké procento těkavého amoniaku, pro který je typická jeho velmi rychlá schopnost vymizet z vlasů.

 

Barvy na vlasy Biokera Natura vynikají dobrou schopností krytí šedivých vlasů. Cílem barev je poskytnout vlasům excelentní barvu a zároveň o ně během procesů barvení pečovat silou certifikových organických rostlinných olejů. Barvy se tak stávají vhodné i pro citlivější jedince.

 

Argumenty pro používání barev Biokera Natura ve vašem kadeřnictví:

 • Šetrné barvení vlasů s nízkým procentem těkavého amoniaku
 • Bez PPD, parabenů, silikonů, resorcinolu
 • Permanentní a šetrná barva s dobrým krytím šedivých vlasů
 • S certifikovanými oleji organického původu
 • Barvení a ošetření vlasů v jednom kroku
 • Barva je vhodná pro citlivější vlasovou pokožku

 

 Permanentní barvy na vlasy Biokera Natura Color béžové a perleťové odstíny zahrnují:

 • 5.5. Mahagonová světle kaštanová

 

 

Použití: Barvu Biokera Natura smíchejte s oxidantem Biokera Natura v poměru 1:1. Naneste ke kořínkům a nechejte působit 25 minut. Poté pokračujte v barvení délek a nechejte působit 5 minut. U vlasů s více než 75 % šedinami přimíchejte základní odstín v poměru 30 – 50 %. Pouze pro profesionální použití v kadeřnickém salónu odbornou osobou. Dodržujte zásady profesionálního barvení vlasů. Nevhodné pro domácí péči.

 

Vzorník permanentních barev na vlasy Biokera Natura Color


Salerm Biokera Natura Color permanentní barvy na vlasy bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu a se sníženým obsahem amoniaku Salerm Biokera Natura Color permanentní barvy na vlasy bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu a se sníženým obsahem amoniaku Salerm Biokera Natura Color permanentní barvy na vlasy bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu a se sníženým obsahem amoniaku Salerm Biokera Natura Color permanentní barvy na vlasy bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu a se sníženým obsahem amoniaku Salerm Biokera Natura Color permanentní barvy na vlasy bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu a se sníženým obsahem amoniaku Salerm Biokera Natura Color permanentní barvy na vlasy bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu a se sníženým obsahem amoniaku
 
 

Vzorník permanentních barev na vlasy Biokera Natura Color ke stažení ve formátu pdf. 

 

 

Upozornění: Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte vlasy, pokud: máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou vlasovou pokožku; jste již někdy zaznamenali negativní reakci po barvení vlasů; jste v minulosti zaznamenali negativní reakci na dočasné tetování černou hennou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Udělejte zkoušku testem citlivosti 48 hodin před každým použitím produktu.